Egem

Egem Çiğ köfte 2014’de Kuruldu . O zamandan bu yana çok şey değişti, taze hazırlanmış Çiğköfte , büyük bir değer ile hizmet vermeye olan bağlılığımız en başından beri temel misyonumuz oldu.Baştan beri, makul fiyatlarla kaliteli çiğköfte sunmak için yola çıktık ve zaman içinde en iyi lezet ve damak tadı oluşturduk.

Sonraki, yıllarda, şirketin logosu ve konsepti gelişti. Egem Çiğköfte, 2015 yılında, Egem Çiğköfte bayilerimize olan tecrübesini arttırmak için tasarlanmış yeni bir 21. yüzyıl konsept imajını hazırlamıştır. Kapılarınıza girer girmez sizi en sevdiğiniz çiğköfte ve hoş bir hizmek sunmak için çalıştık.

En iyi Hizmet.
Herzaman Taze Günlük Üretim.
Hoş ve Güler Yüzlüservis.
Uygun Fiyat.
En güzel Konsept.
Bu değişikliklerle, Egem Çiğköfte, uygun fiyat ve daha da iyi hizmet olmak üzere temel taahhüdünden asla vazgeçmedi. Misyonumuz, Çiğköfte Bayiliğini mükemmelleştirmek için çalışmak ve 100’den fazla lokasyonumuzda konuk ağırlamaktan dolayı gurur duymak ve Egem Çiğköfte tecrübesinden keyif alacağınıza eminiz. Hedefimiz Türkiye genelinde Hızlı Servis ve en iyi çiğköfte ‘de bir numara olmak ve bu arada markamızı temsil eden ürünlerimizin lezzetini ve tazeliğini korumak.

 

 

 

DOYUMSUZ LEZZET

Çiğ Köftenin Ustası

Sektörde yer edinmiş, en iyi müşteri portfolyosuna sahip çiğ köfte Egem Çiğ köfte.

Lezzetli Çig Köfte

Özel soslarımız ve karışımlarımız ile size en lezzetli çiğ köfte Egem Çiğ köfte sunuyoruz.

Egem Çiğ köfte

Bu lezzeti siz değerli müşterilerimize en güzel ve en hijyenik mekanlarda sunuyoruz.